Ödeme Seçenekleri


www.cesmedecicekci.com olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Bu sebeple çiçek sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan,ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3.Kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır.Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde Reyhan Çiçekçilik tarafından kayıt edilmemektedir. Kredi Kartı işlemleri için ise yapıkredi, sanalpost sistemi kullanmaktadır.

www.cesmedecicekci.com' dan yapacağınız tüm alışverişler

SSL Güvenlik Sertifikası kullanılarak güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Müşteri güvenliğine en üst derecede önem veren bankalar elektronik ticaret sisteminin dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojilerini kullanmaktadır. 

Bu sistemde müşteri ile POS (Internet üzerinden kredi kartıyla ödeme işleminin gerçekleşmesini sağlayan yazılım) arasın-daki bilgi akışı SSL, V-POS ile  ve diğer bankalar arasındaki bilgi akışı ise SET ile korunmaktadır. SET ve SSL yazılımları, müşteri - işletme - banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 216 veya 128 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Alışveriş Sistemimiz maksimum güvenlik için SSL sistemi ile korunmaktadır.SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Gizlilik

Eğer sipariş formunda not kağıdında gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, ve alıcı kişinin firmamızı aradığında isminizin gizli kalmasını istiyorsanız aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

* Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürün tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü 2 gün içerisinde firmamızdan almanız gerekir. Yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek 2 gün içerisinde başka bir adrese gönderebilirsiniz.Nakliye ücretleri ile ilgili 0232 7234777 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

* Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir.

* Gönderilen çiçekden dolayı (alıcının çiçeği kabulü ile ilgili)sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.

* Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Doğrudan bilgileriniz bankaya gönderilir ve banka onayı değerlendirilir.

Çiçek siparişlerinizde size bir tık kadar yakınız.www.cesmecicekcilik.com.tr

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş